242 اتصال فلزی تکلا استراکچر ,

سه شنبه شانزدهم اردیبهشت ۹۹
(8)
(0)
242 اتصال فلزی تکلا استراکچر

برای خرید کتاب اینجا کلیک کنید

 

برای دیدن فیلم معرفی کتاب به کانال تلگرام teklasi  مراجعه کنید ویا اینجا کلیک کنید.

 

مقدمه:

 

 بسیاری از کاربران و علاقمندان تکلا استراکچرز از من میپرسند:

 

" چگونه میتوان به صورت سریع به اتصالات تکلا دسترسی داشت و یا توضیحی تجربی درباره آنها خواند تا درکی بیشتر از هر یک از اتصالات پیدا کرده و انتخاب آنها را برای اجرا تسهیل کرد؟"

بجز امکان جستجو در قسمت کامپوننتها که طبیعتا کوشش بیشتر و آشنایی نسبی با نرمافزار را می طلبد، بر آن شدم کتابی با دسترسی سریع(هندبوک) برای اتصالات فلزی تهیه کنم. کتاب پیش روی بدلیل درخواستهای مکرر دانشجویان و علاقمندان تهیه شده و مطمئنا حرفهای های این نرم افزار نیز میتوانند آن را همیشه در کنار خود داشته باشند.

 

اما بجز کاربرد عمومی کاربران تکلا استراکچر، مهندسین عمران نیز میتوانند با در دست داشتن این کتاب، طراحی اتصالات را، با الگو گرفتن از اتصالات استاندارد Tekla Structures در نظر داشته و به تهیه نقشههای  Shop drawing سرعت بخشند.

 

نحوه استفاده از این کتاب نیز بسیار ساده است. هر اتصال تصاویر متعدد و در صورت لزوم حالت خاص داشته و همچنین  یک شماره جستجو دارد. پس از انتخاب هر اتصال به سادگی شماره آن را در قسمت جستجوی اتصالات در تکلا استراکچر وارد کرده و آنرا بیابید. ستون دیگری هم در کنار هر شماره اتصال در نظر گرفته شده که در صورت نیاز در آن متن یا توضیحی برای آشنایی بیشتر درج شده. همچنین در قسمت پایین هر صفحه، تصاویر بیشتری از اتصال دیده میشود. در زیرِ تصویر اصلی نیز تعدد کاربرد و فراگیر بودن آن جهت اطلاع درج شده است. نکته مهم دیگری که باید متذکر شوم این است که اتصالات در محیط Middle east  تهیه شده. بنابراین اگر مدل این کتاب را از کانال تلگرام دریافت کردید آن را در محیط ذکر شده باز کنید.

در پایان ضمن سپاس از برادر بزرگوارم مهندس امیر قهاری که مثل همیشه یار و یاور اینجانب در تهیه کتابهای گام به گام هستند، امیدوارم این کتاب مانند تالیفات گذشته اینجانب موفق بوده و در اعتلای سطح علمی مهندسین کشورمان موثر باشد.

 

محسن قهاری

m.ghahari@live.com

www.teklasi.ir

www.teklastructuresinstructions.com

 

 

 

گالری تصاویر محصول
اتصال تیر به تیر
 اتصال تیر به تیر
 اتصال تیر به تیر
 اتصال تیر به ستون
 اتصال تیر به ستون
 اتصال تیر به ستون
 اتصال بادبند
 اتصال بادبند
 اتصال base plate
تصاویر عمومی
تصاویر
بیشتر
سوالات و مشکلات تخصصی کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک( نمایش داده نخواهد شد)
* متن پیام و ورژن تکلای خود را وارد کنید

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر