فیلم آموزش گام به گام تکلا استراکچر ورژنهای 2016 ~ 2018 ,

سه شنبه سیزدهم آذر ۹۷
(5)
(0)
فیلم آموزش گام به گام تکلا استراکچر ورژنهای 2016 ~ 2018

خرید کتاب( روی لینک زیر کلیک کنید) :
www.civil808.com
خرید فیلم آموزشی همین کتاب:

اینجا کلیک کنید


مقدمه‌:
همچنانکه می‌دانید نرم افزار tekla structures  که در نُسخ جدید با سالِ عرضه، یعنی2016,2017,2018 …   معرفی و شکل کلی آن متحول شده ،اکثر کاربران را دچار سردرگمی کرده است. از این رو بر آن شدم پس از کتابهای بسیار موفق در ورژنهای قدیمی نرم افزار Tekla Structures  ، کتابهای دیگری نیز در نسخه‌های جدید، تهیه و به علاقمندان تقدیم کنم.
برای اینکه کاربران عزیز بخوبی با روند تهیه یک مدل فلزی آشنا شوند در ابتدای کتاب، مجموعه‌ای از یک سازه فلزی با جزییات اتصالات را قرار دادم تا به مرور، هم با نحوه مدل کردن آن آشنا شده و هم من و شما به یک نتیجه مشترک برسیم. این روند باعث خواهد شد کاربران مبتدی به صورت گام به گام با نرم افزار آشنا شوند و سطح آموزش از این طریق  بالا رود.
این کتاب با زبانی ساده و با توجه به نیازمندیهای کاربر حین کار تهیه شده است. لذا هر جا لازم باشد که کاربر نیاز دارد درباره موضوعی بداند همانجا مختصرا یا مفصلا موضوعات مورد نیاز مطرح می‌شود. لذا توصیه می‌شود برای یادگیریِ بیشتر باید تمرینات کتاب را حتما انجام داده و گام‌به‌گام پیش رفت. لازم است بدانید در این کتاب فقط به آموزش مدلسازی المانهای فلزی پرداخته می‌شود و مواردی مانند ساخت المانهای بتنی و طراحی بررسی نخواهد گردید. از این رو در ابتدا با قرار دادن سری کاملی از نقشه‌های طراحی یک سازه فلزی، آن را مدل می‌کنیم و همه مراحلی را که به تهیه نقشه‌های کارگاهی می‌انجامد را روی این سازه بررسی خواهیم کرد.(توجه داشته باشید کتاب مستقل آموزش گام به کام مدلسازی بتنی همراه با آرماتورگذاری قبلا توسط اینجانب تهیه گردیده است)
در انتهای کتاب و در فصل ضمیمه بجز پرسش و پاسخهای بسیار کاربردی، برای اولین بار، آموزش Check  و کنترل نقشه‌های Shop drawing  با استفاده از Check list  قرار گرفته، که در نوع خودش کافی و وافی بوده، برای علاقمندان به کنترل نقشه‌های کارگاهی بسیار مفید خواهد بود. بسیار کاربرانی را دیده‌ام، با اینکه به نرم افزار Tekla Structures  مسلط هستند اما درCheck  و کنترل نقشه‌های کارگاهی روند صحیحی را پی نگرفته و دچار سردرگمی می‌شوند. از این رو با توجه به تجربه‌ای بیست ساله در این زمینه و تالیف کتابهای گام‌به‌گام مختف این نرم افزار، به این نتیجه رسیدم، بجز برگذاری ورک شاپ‌هایی در زمینه Chek نقشه‌های کارگاهی یا همانShop drawing  ، تالیفی به صورت گام به گام در این زمینه داشته باشم. در انتهای مبحث کنترل نقشه‌های کارگاهی  با ارائه چک لیست(check list)  نهایی همه موارد فهرست شده در کتاب برای تسلط کاربران ارائه می‌شود تا به عنوان شاخص از آن استفاده کنند.
امید اینکه این کتاب نیز مانند تالیفات گذشته اینجانب موفق بوده و در اعتلای سطح علمی مهندسین کشورمان موثر باشد. در اینجا لازم می‌دانم از زحمات برادر عزیزم مهندس امیر قهاری که در همه تالیفات گذشته و حال، ‌یاور اینجانب بوده سپاسگزاری کنم.  با اینکه کتاب حاضر بارها مورد باز خوانی قرار گرفت، بی‌تردید، بدون اشکال نخواهد بود. لذا همچنانکه امید است مهندسان و تکنسین‌ها از این کتاب بهره کافی ببرند، برای هر گونه خطا از ایشان پوزش می‌خواهم و امیدوارم اینجانب را از نظراتشان آگاه سازند.
محسن قهاری
m.ghahari@live.com
www.teklasi.ir

گالری تصاویر محصول
 فیلم آموزش گام به گام تکلا استراکچر ورژنهای 2016 ~ 2018
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
شرکت سازنده